Broşürlerimiz

Haber Bülteni

Şirket Hakkında

Mayıs 1994‘de İstanbul’da kurulan Bilgiser Büro Makinaları, gelişmiş kopyalama ve baskı çözümleri sunan , dünya standartlarındaki ürünleri yerel pazara sunmak için dünyanın en iyi teknolojilerinin satışını gerçekleştirir.
Bilgiser, ekonomi ve topluluğun farklı sektörlerinden, ticari faaliyetlerin geliştirilmesine yaptığı katkılardan, müşterilerin kazançlarını ,satış ve tasarruf üreten çözümler yoluyla artırmalarına yardımcı olmayı prensip edinmiştir.
Bilgiser tüm yıllar boyunca, Türkiye genelindeki müşterilerine hizmet edebilmekten gurur duyar.Bilgiser en kaliteli ürünleri ve en iyi kaynaklarını, yetenekli ve eğitimli iş gücüyle birleştirerek, en üst düzeyde hizmet mükemmelliyeti vaat eder.
Her zaman müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik sürekli inovasyon ve sürekli çaba göstererek daha yüksek büyüme ve gelişme göstermeye çalışır. Kopyalama ve yazdırma endüstrisinde , her müşteriye sadece birinci sınıf hizmet ve çözümler sunma taahhüdünde kararlılığımızı koruyoruz.

Sloganımız – Müşterilerimiz için Daima En İyisi Olmak!

Tecrübe ve deneyimlerimizden yararlanmak, bizleri daha yakından tanımak ve bizimle çalışmak isterseniz. İletişim panelindeki formu doldurarak bize ulaşabileceğiniz gibi info@bilgiser.com elektronik post adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaretiniz ve bize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  • Tam Danışma Desteği – Müşterilerimiz için uzmanlarımız sürekli sizlere hizmet vermektedir.
  • Uluslararası standartlar – Tüm çalışmalarımızın uluslararası standartlara uygun olarak yürütüleceğini garanti ederiz.
  • Yüksek Kalite -Şirketimiz  her zaman iş seviyesini izler ve kalitesini sürekli artırır..
  • Gerçek Zamanlama – Planlanan programa uygun olarak işimizi yürütüyoruz.

Son Yazılarımız

Yardıma ihtiyacın var?

Deneyimli ve nitelikli uzmanlarımızla iletişime geçin.

Bilgiser Büro Makinaları

Küresel Çeşitlenmiş Şirket

Firmamızın başarısı, müşterilerimizle ortak çalışmanın sonucudur. Müşterilerimizin başarısı – Başarımız! Birlikte, bu dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer haline getirebiliriz!

Bilgiser Şirketi Müdürü

02-P-S-AGRI-12

Ortaklarımız

Güvenilir Ortaklar – Yararlı İşbirliği

Güvenilir ortaklarla önceden tahmin edilen yakın ilişkiler olmaksızın bir geleceği hayal etmek imkansızdır. Firmamız dünya çapında birçok sözleşme şirketleri ile işbirliği yapmaktadır. İş ortaklarıyla sürekli olarak ilişkiler geliştiriyoruz.

Hemen İletişime Geçin...

Görüşleriniz bizim için her zaman önemlidir
İşbirliği ile ilgili sorularınız veya önerileriniz varsa, lütfen hattımızla iletişime geçin:

Tel. +90 212 210 71 08