Kariyer

Kariyer

Firmamız genişlemektedir ve ekibimiz sizi görmekten mutluluk duyuyoruz!

Lütfen avantajlarımıza ve avantajlarımıza bir göz atın. Ayrıca firmamızdaki boşlukların listesini kontrol edin. İşe alma, personel departmanı olmuştur. Her iki profesyonel için de arıyoruz ve öğrencilere ve genç profesyonellere iş teklif etmeye hazırız. Şirketimizde çalışırken tam bir belge paketi alırsınız.

Başka bir ülkeden geliyorsanız, H1B vize çalışanları J1, H2B, O1, L1, S1D, H2A, E2’yi kullanarak bir iş bulmak zorundayız.

Avukatlarımız belgeleri hazırlamanıza ve iş vizesi almak için gerekli tüm izinleri almanıza yardımcı olacaktır. Vize türünü ve müşterinin bireysel özelliklerini göz önüne alarak, gerekli belgeler listesinde tavsiyeler sunarız.

İK departmanı her zaman ekip üyelerinin geliştirilmesi konusunda endişe duymaktadır. Çalışacağınız bir şubemizin bağlı olarak, yazılım için çeşitli seçenekler sunacağız. Hoş bir sürprize hazır olun! Yüksek derecede bir rahatlıkla çalışman çok önemlidir.

Verilen belgelerin tamamının kontrol edilmesi.

Broşürlerimiz

Haber Bülteni

Başarılı Bir Ekip İle Şirketin Geleceği Garanti Altındadır.

Şirketimizin & Faydaları

01.
Sosyal Güvenlik
Bütün Çalışanlarımız Sosyal Güvenlik Kurumu Koruması Altındadır.
02.
Daha İyi Bir Gelecek
Firmamızda bir süre çalıştıktan sonra mesleki düzeyiniz önemli ölçüde artar. Personelimizin uzman eğitimlerini sürekli yürütüyoruz.
03.
Yüksek Maaş
Çalışanlarımızın her birinin hayatı bizim için önemlidir. Yüksek maaşlar firmamızın ayırt edici özelliğidir.
Baskı güvenliği için, kullanıcı adı ve şifre, parmak izi, PIN Kodu ya da kimlik kartı sorgulama yoluyla cihaz üzerinde kullanıcı doğrulaması yapalım.
Bilgiser Büro Makinaları
Bilgiser Büro Makinaları , Bilgiser Büro Makinaları
Tamamen çevre dostu ofis çözümleri! Bizim için çevre dostu olmak ve sürdürülebilirlik her zaman gündemimizin en üst sıralarındadır. Yeşil bir dünya için bizde varız!
Bilgiser Büro Makinaları
Bilgiser Büro Makinaları , Bilgiser Büro Makinaları
Kontrol sizde! Sadece baskı maliyetlerinizi kayıt altına almak yerine, bunu kullanıcı, departman ve projeler bazında ayrıştıralım.
Bilgiser Büro Makinaları
Bilgiser Büro Makinaları , Bilgiser Büro Makinaları
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Deneyimli ve nitelikli uzmanlarımızla iletişim kurun..