Şirketimiz;

Misyon, Değerler ve Vizyon

Broşürlerimiz

Haber Bülteni

Bilgiser Büro Makinaları- yenilikçi bir geleceğe sahip şirket!

Mayıs 1994‘de İstanbul’da kurulan Bilgiser Büro Makinaları, gelişmiş kopyalama ve baskı çözümleri sunan , dünya standartlarındaki ürünleri yerel pazara sunmak için dünyanın en iyi teknolojilerinin satışını gerçekleştirir.
Bilgiser, ekonomi ve topluluğun farklı sektörlerinden, ticari faaliyetlerin geliştirilmesine yaptığı katkılardan, müşterilerin kazançlarını ,satış ve tasarruf üreten çözümler yoluyla artırmalarına yardımcı olmayı prensip edinmiştir.
Bilgiser tüm yıllar boyunca, Türkiye genelindeki müşterilerine hizmet edebilmekten gurur duyar.Bilgiser en kaliteli ürünleri ve en iyi kaynaklarını, yetenekli ve eğitimli iş gücüyle birleştirerek, en üst düzeyde hizmet mükemmelliyeti vaat eder.
Her zaman müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik sürekli inovasyon ve sürekli çaba göstererek daha yüksek büyüme ve gelişme göstermeye çalışır. Kopyalama ve yazdırma endüstrisinde , her müşteriye sadece birinci sınıf hizmet ve çözümler sunma taahhüdünde kararlılığımızı koruyoruz.

Bilgiser Büro Makinaları

MİSYON

``Yenilikçi ürünler sunarak topluma katkıda bulunmak ve kaliteli hizmetler sunmak.``

Misyonumuz

Farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun dokümantasyon çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren,değer yaratmayı ilke edinmiş, gelecekteki olası gelişmeleri araştırıp gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmak.

Bilgiser Büro Makinaları

DEĞERLER

``Ekoloji, uyum ve müşterilerimiz bizim kıymetli değerlerimizdir. Bu değerler şirket politikasıdır . ``

Vizyonumuz

Yenilikçi maliyetleri azaltan verimliği artıran çevre dostu dökumantasyon ürün ve hizmetleri ile müşterilerimize güvenilir bir iş ortaklığı sunmak ve pazardaki lider firmalar arasında yer almaktır.

Bilgiser Büro Makinaları

VİZYON

``Yenilikçi maliyetleri azaltan verimliği artıran çevre dostu dökumantasyon ürün ve hizmetleri alanında lider firmalar arasında olmak.``

Çalışmalarımız

İleri teknoloji ile üretim süreci daha hızlı ve daha ekonomik hale gelir. İhtiyaca yönelik çok fonksiyonlu fotokopi makinaları ve printer kurumlumları ile;farklı marka yazıcılar tek marka altında toplanarak servis yedek parça ve maliyet kontrolü sağlıyoruz.

Yüksek maliyet , makina arızası , toner  ve bir çok dertten sizleri Bilgiser Büro Makinaları olarak kurtarıyoruz.

Teklif ve iletişim için :

  • +90 212 210 71 08
  • info@bilgiser.com.tr

Sayfalar

Baskı güvenliği için, kullanıcı adı ve şifre, parmak izi, PIN Kodu ya da kimlik kartı sorgulama yoluyla cihaz üzerinde kullanıcı doğrulaması yapalım.
Bilgiser Büro Makinaları
Bilgiser Büro Makinaları , Bilgiser Büro Makinaları
Tamamen çevre dostu ofis çözümleri! Bizim için çevre dostu olmak ve sürdürülebilirlik her zaman gündemimizin en üst sıralarındadır. Yeşil bir dünya için bizde varız!
Bilgiser Büro Makinaları
Bilgiser Büro Makinaları , Bilgiser Büro Makinaları
Kontrol sizde! Sadece baskı maliyetlerinizi kayıt altına almak yerine, bunu kullanıcı, departman ve projeler bazında ayrıştıralım.
Bilgiser Büro Makinaları
Bilgiser Büro Makinaları , Bilgiser Büro Makinaları
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Deneyimli ve nitelikli uzmanlarımızla iletişim kurun...