Broşürlerimiz

Haber Bülteni

Başarı Öykülerimiz

Şirketimizin Başarı

Öyküleri

Baskı güvenliği için, kullanıcı adı ve şifre, parmak izi, PIN Kodu ya da kimlik kartı sorgulama yoluyla cihaz üzerinde kullanıcı doğrulaması yapalım.
Bilgiser Büro Makinaları
Bilgiser Büro Makinaları , Bilgiser Büro Makinaları
Tamamen çevre dostu ofis çözümleri! Bizim için çevre dostu olmak ve sürdürülebilirlik her zaman gündemimizin en üst sıralarındadır. Yeşil bir dünya için bizde varız!
Bilgiser Büro Makinaları
Bilgiser Büro Makinaları , Bilgiser Büro Makinaları
Kontrol sizde! Sadece baskı maliyetlerinizi kayıt altına almak yerine, bunu kullanıcı, departman ve projeler bazında ayrıştıralım.
Bilgiser Büro Makinaları
Bilgiser Büro Makinaları , Bilgiser Büro Makinaları
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Deneyimli ve nitelikli uzmanlarımızla iletişim kurun..

Başarı Öykülerimiz...

​Şirket adı : İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu
Cerrahi Sağlık Grubu’nda ihtiyaca yönelik fotokopi ve printer kurulumları yapıldı.Cihazlar için yedek toner bırakılarak, iş akışının kesintisiz olması ayrıca hızlı servis çözümümüzle koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlandı.Ekonomik cihazlarla çalışmak Cerrahi Grubu’nun baskı maliyetlerini %20 düşürdü.
Cerrahi Grubu  Giriş
Şirket adı : SARTEN AMBALAJ
“Türkiye’nin lider ambalaj üreticisi Sarten Ambalaj’ın merkez ofisinde ve fabrikalarında farklı markalara ait tonerli ve mürekkepli yazıcılar kullanılıyordu.Firmanın ihtiyacına yönelik çok fonksiyonlu fotokopi makinaları ve printer kurulumları yapıldı.
Farklı marka cihazlar tek bir marka altında toplanarak servis, yedeka parça ve maliyet kontrolü sağlanmış oldu. Bu sayede baskı maliyetleri azaltıldı”.
Sarten Ambalaj Giriş